Gençlik Forumu!!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gençlik Forumu!!

Gençlerin Yeni Buluşma Noktası...

Yahudi aklı işte bu :S

Admin
    Admin
    Admin

Yahudi aklı işte bu  :S Empty Yahudi aklı işte bu :S

Mesaj  Admin Cuma Haz. 19, 2009 10:18 pm

Üç yahudi genç kardeş kendi işlerini kurup zengin olmuş ve yaşgününde annelerine aldiklari hediyeleri birbirine anlatarak böbürleniyorlarmiş.
    Birincisi demiş ki: "Ben anneme kocaman bir ev aldim"
    ikincisi : "Ben bir Mercedes aldim ve bir de şöför tuttum"
    Üçüncüsü: "Benim hediyem hepinizden güzel. Annemin tevrati okumayı nekadar çok sevdiğini ve artik gözleri iyi görmediği için artik okuyamadiğini biliyorsunuz. Ona bütün Tevrati ezbere bilen büyük kahve rengi bir papağan gönderdim Onu eğitmek için 12 haham 12 yil boyunca uğraşıp. Bu papağan için havraya 20 yil boyunca her yıl 1 milyon dolar bağişlayacağim ama buna değer. Annem sadece bölümün adini söyleyecek ve papağan ona ezbere okuyacak" Kisa bir süre sonra annneleri üçünede birer teşekkür mektubu yazmiş:
    Birinciye:
    "Milton, bu ev çok büyük. Bana birtek odasi yetiyor ama hepsini temizlemek zorunda kaliyorum."
    ikinciye:
    "Marvin, yolculuk etmek için çok yaşliyim, arabayi hiç kullanmiyorum ve şöför çok kaba."
    Üçüncüye:
    "Canim Melvin'im, annesini mutlu etmeyi bilen tek evladim sensin. Tavuk çok lezzetliydi, teşekkür ederim...

yahudilern yaptıı iş anja bu kdr olr

Forum Saati Ptsi Tem. 01, 2024 9:32 am