Gençlik Forumu!!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gençlik Forumu!!

Gençlerin Yeni Buluşma Noktası...

Paris Hilton'a 40 saat kamu hizmeti cezası

Admin
    Admin
    Admin

Paris Hilton'a 40 saat kamu hizmeti cezası Empty Paris Hilton'a 40 saat kamu hizmeti cezası

Mesaj  Admin Salı Haz. 16, 2009 9:17 pm

Los Angeles (AA)- ABD'nin Los Angeles kentinde alkollü araç kullanmaktan 7 eylülde tutuklanan Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, suçunun hafif olması nedeniyle 40 saat kamu hizmeti ve alkolle ilgili eğitim programına katılma cezasına çarptırıldı.

Tutuklandıktan sonra yargılanacağı bugüne kadar serbest bırakılan Hilton'un avukatları, 25 yaşındaki Hilton'un katılmadığı duruşmada, alkollü araç kullanma cezasına itiraz etmeyeceklerini bildirdi.

Mahkeme, bunun üzerine medyatik ünlüyü 36 ay gözetim cezasına çarptırdı.

Hilton'un alkolle ilgili eğitim programına katılmasını isteyen mahkeme, ayrıca bin 500 dolar para cezasına hükmetti.

Mahkeme, Hilton'un 40 saatlik kamu hizmetini tamamlaması halinde, 36 ay olan gözetim süresini 24 aya indirilebileceğini belirtti.

Hilton, yakalandığında polise, bir yardım gecesinde yalnızca bir kadeh alkol aldığını öne sürmüştü.

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 8:38 am