Gençlik Forumu!!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gençlik Forumu!!

Gençlerin Yeni Buluşma Noktası...

3 posters

Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:)

Anket

Bugün Günlerden Nedir???

[ 2 ]
    Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:) Bar_left67%Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:) Bar_right [67%] 
    [ 0 ]
    Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:) Bar_left0%Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:) Bar_right [0%] 
    [ 1 ]
    Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:) Bar_left33%Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:) Bar_right [33%] 
    [ 0 ]
    Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:) Bar_left0%Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:) Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    [ 0 ]
    [ 0 ]

Toplam Oylar: 3
    Admin
    Admin
    Admin

Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:) Empty Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:)

Mesaj  Admin Paz Haz. 14, 2009 10:47 am

Bir kabilede kadinlar Pazartesi, Sali, carsamba günleri
    erkekler ise Persembe, Cuma, Cumartesi günleri
    yalan söylemekteler, diger günlerde ise dogruyu söylemektelermis.

KADIN: Dün yalan söylüyordum.

ERKEK: Ben de.

SORUMUZ: Bugün günlerden nedir?
    değaşe
    değaşe

Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:) Empty Geri: Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:)

Mesaj  değaşe Paz Haz. 14, 2009 10:52 am

pazartesi çünkü...kadın pazartesi günü yalan söyleme günü ve dün yalan söylüyordum derken de yalan söylüyor...ama adamın doğru söyleme günü dün cumartesi olduğuna göre adam cumartesileri yalan söylüyor..oyüzden bugün doğru söylemiş oluyor Laughing Laughing
    laz prenses
    laz prenses

Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:) Empty Geri: Akıl sorusunun Anketi???(çözene Helal olsun:)

Mesaj  laz prenses Paz Haz. 14, 2009 10:56 am

değaşe'ye katılıyorum Laughing Laughing
    değaşe
    değaşe

Mesaj  değaşe Paz Haz. 14, 2009 11:03 am

pardon arkadaşlar perşembe olacak çünkü kadın çarşamba yalan söylüyorsa o gün doğru söylemiş oluyor..ama erkek perşembe günü yalan söylüyor dolayısıyla çarşamba doğru söylediği için "bende" diyerek yalan söylemiş oluyor... Laughing Laughing
    değaşe
    değaşe

Mesaj  değaşe Paz Haz. 14, 2009 11:03 am

arkim şimdi bana katılabilirsin Laughing Laughing

Forum Saati Paz Eyl. 29, 2024 2:11 am